Yhteystiedot

Yhteydenotto vahinkotilanteissa

Puhelimenen näppäillään nettisivuilta eilen puhelinnnumeroa

Kajaani

Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy • Nuaskatu 11 • 87400 Kajaani •  Toimisto Puh. 044 471 7280
Toimisto Puh. 040 068 4024

Toimisto: anna-mari.vaisanen@kuivaustekniikka.info

Jouni Klemetti

Toimitusjohtaja

040 512 4862

jouni.klemetti@kuivaustekniikka.info

Teemu Holappa

Operatiivinen Johtaja Kuivaustekniikka Ins. Vahinkokartoittaja, PKM

040 172 1905

teemu.holappa@kuivaustekniikka.info

Jarmo Tuovinen

Vahinkokartoittaja, PKM, VTT Sertiff.

044 471 7295

jarmo.tuovinen@kuivaustekniikka.info

Jouni Lukkari

Vahinkokartoittaja, PKM, VTT Sertiff.

044 471 7250

jouni.lukkari@kuivaustekniikka.info

Pasi Moilanen

Työnjohto Vahinkokartoittaja, PKM Märkätila-asennukset, VTT sertiff.

040 172 1906

pasi.moilanen@kuivaustekniikka.info

Timo Hyttinen

Työnjohto, laskenta Ins. Rakennustekniset työt

040 172 0255

timo.hyttinen@kuivaustekniikka.info

Sami Leinonen

Työnjohto, VTT.sertiff.

0444717236

sami.leinonen@kuivaustekniikka.info

Mika Kontio

Asiakaspalvelupäällikkö, Rak.työteknikko

0444717238

mika.kontio@kuivaustekniikka.info

Sami Jokelainen

Kajaanin LVI-tekniikka, LVI työnjohto

044 471 7290

sami.jokelainen@kuivaustekniikka.info

Epätarkka kuva remontoidusta keittiöstä

Iisalmi

Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy  • Tunnelikatu 1 • 74130 Iisalmi • Puh. 040 526 1872

Mauri Kouvalainen

Aluepäällikkö

040 526 1872

mauri.kouvalainen@kuivaustekniikka.info

Timi Holopainen

Vahinkokartoittaja, PKM

044 4717266

timi.holopainen@kuivaustekniikka.info

Kuopio / Siilinjärvi

Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy • Teollisuustie 8  • 71800 Siilinjärvi • Puh. 040 526 1872
Takojantie 14 70900 Toivala Puh.0405261872

Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy • Leväsentie 23   • 70780 Kuopio • Puh. 040 526 1872

 

Mauri Kouvalainen

Aluepäällikkö

040 526 1872

mauri.kouvalainen@kuivaustekniikka.info

Juha Karppinen

Vahinkokartoittaja

044 471 7267

juha.karppinen@kuivaustekniikka.info

Epätarkka kuva remontoidusta keittiöstä

Kemijärvi

Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy • Kiuaskorventie 41 • 98120 Kemijärvi • Puh. 0407351455

Sami Nurmikumpu

Ins. Vahinkokartoittaja, VTT

040 735 1455

sami.nurmikumpu@kuivaustekniikka.info

Toni Jokela

Ins. Vahinkokartoittaja, PKM

040 562 6050

toni.jokela@kuivaustekniikka.info

Ota yhteyttä

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Laskutustietomme

    Yrityksemme on siirtynyt ostolaskujen automaattiseen käsittelyyn.
    Toivomme teidän lähettävän meille osoitetut laskut verkkolaskuina.

    Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy

    Verkkolaskuosoite: 003710054248
    Y-tunnus: 1005424-8
    Verkkolaskuoperaattorimme on Pagero Oy
    Operaattorin välittäjätunnus on 003723609900

    Sähköpostilla toimitettavat laskut lähetetään osoitteeseen:
    admicom@xbs-salo.com
    Sähköpostilaskuille merkitään vastaanottaja samaan tapaan kuin paperilaskulle.

    Paperinen laskutus osoitteella:
    Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy
    OVT 003710054248, PL 908, 02066 DOCUSCAN

    Muu posti lähetetään osoitteeseemme:
    Pohjois-Suomen Kuivaustekniikka Oy, Nuaskatu 11, 87400 Kajaani